Ботев (Пловдив) се наложи с 4:2 в гостуването си на Пирин

...

Ботев Пд вгорчи рождения ден на Ицо Янев, Бароан с хеттрик

Ботев (Пловдив) се наложи с 4:2 в гостуването си на Пирин (Благоевград) в дуел от 29-ия кръг на efbet Лига.

Двата отбора изиграха извънредно забавен и атрактивен дуел, който можеше да приключи както в интерес на единия, по този начин и в интерес на другия тим.

Над всички обаче бе Антоан Бароан, който вкара хеттрик (27’, 32’ и 74’). Именно французинът вкара първите два гола в срещата, само че по-късно автогол на Виктор Генев (44’) и хубаво попадение на Чебраилс Макрецкис (45’) изравниха резултата.

В първите минути на втората част Дюлгеров си вкара автогол (64’), а по-късно нов гол на Бароан (74’) реши всичко в срещата.

Пирин също имаше своите благоприятни условия, само че не съумя да зарадва наставника си Христо Янев, който през днешния ден чества рожден ден.
Източник: lupa.bg